fbpx

קצת עליי

אז אני מורן ואני אמא ל-3 בנות מהממות – אמה, בר ולני (6,5 ושנה וחודשיים), שהן כל עולמי. האהבה השנייה שלי (מייד אחרי הבעל) היא שופינג! זו אהבה שתמיד הייתה שם, ורק הלכה והתעצמה עם השנים; עוד בתור תיכוניסטית אני זוכרת את עצמי פוסעת בשדרות של הקניונים עם ערימות של שקיות שרכשתי מהכסף שחסכתי במיוחד למטרה זו.

בתור מי שמנהלת קהילת שופינג כבר כמעט 7 שנים למדתי וחוויתי על בשרי דבר או שניים על חיסכון, למעשה, הקהילה שלי נולדה מתוך צורך אמיתי להוזיל את העלויות היום יומיות שלנו וזה מה שאני עושה בה, יום אחרי יום, דרך סקרי שוק רחבים, שת”פים שאני בוחרת בקפידה ועוד.
הקהילה שלי נולדה עם בתי הבכורה, אמה; אחרי שנתיים של עבודה מאומצת בהתנדבות מלאה בקהילה – החל מבניית שת״פים, מו״מ, בניית קמפיינים מ-א׳ ועד ת׳, כתיבת תוכן, מענה לחברי הקהילה וכל מה שניהול קהילה דורש, בזמן שהכל נעשה במקביל לעבודה במשרה מלאה, לימודים לתואר ראשון וגידול הילדות – כן, בדרך היו עוד היריון ולידה, שהרחיבו לנו את התא המשפחתי והלב, הקהילה הפכה גם למקצוע ולעסק. ברכה שאפשרה לי למקם גם את האימהות בפרונט, וכך בעצם במקביל לעולם הצרכנות המטורף שעבר שינויים עצומים ב-7 שנים האחרונות, כך גם אני עשיתי אדפטציה – הן בקהילה והן בפן האישי.

היום אני מנהלת את הקהילה הצרכנית הגדולה שהיא הפכה להיות במקביל לגידול הילדות, מאפשרת לעצמי חל״ד ארוך ומפנק.
זו הגשמת חלום מבחינתי לנהל קהילה צרכנית גדולה שחולשת על פני שת״פים לוקאליים ובינלאומיים כאחד.
אני עובדת מול חברות שילוח ותוכניות שותפים, משווה מחירים ומנהלת משאים ומתנים כדי להביא לקהילה שלי את ההטבות הכי שוות כל יום, כל הזמן, ובכל תחום.
היום, אני מאפשרת לעצמי ולחברי הקהילה שלי לקנות בלב שקט, בלי רגשות האשם, בלי סקירות שוק מקיפות, מעייפות ומבזבזות הזמן. קונים בדיוק מה שצריכים, נכון ומדוייק.

שופינג זה פאן ואני תמיד אהבתי קניות. מאוד אהבתי קניות!
למדתי לקנות חכם, את אותם דברים שאני כל כך רוצה במאות אחוזים פחות מבלי לצאת מהבית. היום אני יכולה להגיד ששופינג זה פאן וחכם.


גילוי נאות

הקהילה הפרטית שלנו הפכה להיות העסק שלי, אני מתפרנסת ממנה. הטיפים, ההמלצות והניסיון שלי בשיווק, תמחורים וצרכנות אונליין חוסכים לכם אלפי שקלים בשנה ובכל רכישה שלכם אני מתוגמלת על הזמן וההשקעה שלי.

איך זה עובד?
ישנם כל מיני שיתופי פעולה בקהילה, הרווח מביניהם הוא זה שבו אני מתוגמלת מהרכישה שלכם כי אתם רוכשים דרך לינק פרסומי מקודד שלי או באמצעות קוד קופון שמקנה לכם את ההטבה המובטחת שהשגתי לכם. כבר מזמן סיפרתי לכם, וזה לא סוד, שאני אשמח שתרכשו מהלינקים שלי – כי זאת הדרך שלכם לפרגן לי בחזרה על כל המאמץ וההשקעה שלי בכם, בקהילה שלנו. אוסיף ואומר שאם ראיתם משהו שאהבתם ונורא רציתם לרכוש – תבדקו מולי לפני – אולי אוכל לייצר לכם לינק מיוחד כזה שלי, גם אם לא פורסמה הטבה כזאת בקבוצה, הרבה פעמים אני אפתיע אתכם לטובה! ולא, התגמול לא בא על חשבונכם. אתם לא נפגעים בשום צורה ודרך, שני הצדדים נהנים ומפרגנים אחד לשני. אתם ממחיר קנייה כדאי ואטרקטיבי ואני מכמה שקלים או דולרים (תלוי באיזה אתר אנחנו).

ועוד משהו שחשוב לדעת – התחלתם רכישה? סיימו אותה. אל תעברו מהמחשב, לנייד וחוזר חלילה. אל תעברו באתרי צד ג׳ או מהדפדפן לאפליקציה. כל אלו מוחקים את הקידוד המיוחד שלי וכל הרצון הטוב לפרגן לי בחזרה, נעלם כלא היה.

והכי חשוב – אתם המנוע שלי
תעזרו לי להמשיך לעזור לכם, לכולנו