fbpx
מדריכים

המסיבה הכי מטורפת בעיר – פריים דיי Prime Day 2020

ביום שלישי הבא עלינו לטובה נחגוג את הפריים דיי באמזון באיחור לא אופנתי בעליל בגלל השנה הלא שגרתית הזאת. האמת? אני סקרנית לאללה לראות אילו הפתעות Amazon מכינים לנו בשרוול. עד אז – חובה היערכות מוקדמת כדי להיערך למבול המבצעים – עשרות רבות של מבצעים חדשים כל 5 דקות (!) טירוף זה כאן!
מדובר במסיבה הכי שווה בעיר עם הנחות עמוקות שיכולות להגיע עד 70% הנחה ואף יותר – לא כל ההנחות ירוצו לאורך החגיגה, חלקן עם מלאי מוקצה מראש וחלקן מוגדרות בזמן ועל כל הטירוף הזה אמזון מנווטים בצורה פנומנאלית עם חזון תמידי להיות ה-Top של איקומרס!
קבלו תקציר קצר של היערכות כדי להתארגן ליומיים העמוסים האלו>

דבר ראשון – כל רשימת האמזונים שרלוונטיים לנו >
אמזון ארה״ב – לחצו כאן
אמזון אנגליה – לחצו כאן
אמזון גרמניה – לחצו כאן
אמזון צרפת – לחצו כאן
אמזון איטליה – לחצו כאן
 

המלצה חמה ביותר
כנסט ותקראו את הכתבה המסודרת על אמזון שהכנתי שתעשה לכם סדר מי נגד מי ומה חשוב לדעת ברכישה מאמזון – יותר מאשמח לחדד גם עכשיו שאשמח שתרכשו ותיכנסו דרך הלינקים שלי – זאת הדרך שלכם להחזיר לי אהבה בחזרה.

נכנס לעובי הקורה – צעד צעד

1.טלגרם – אם לא עכשיו אז מתי?
אלו יהיו יומיים עמוסים מאוד (מעל 40,000 מוצרים בהנחה ב-48 שעות) ואדון צוקי החמוד מקשה עלינו את החיים ממש. כמה פעמים נתקלתם בהטבה רק לאחר שהסתיימה? בואו נעקוף אותו עם קצת ״חוצפה״ ישראלית ונראה לו שאפשר גם בלעדיו – תצטרפו מכאן 

2. השנה אין לדעת למה לצפות – יש מחסור חמור מאוד של מלאים הייצור נפגע מאוד בעולם תוסיפו על זה את עלויות השילוח והשינוע וקיבלתם תמהיל מצוין לפגיעה בצרכן ובתמחורים של המוצרים לצרכן הסופי – אתם!
איך זה ישפיע?
חשוב שתהיו צרכנים נבונים – מעכשיו תערכו לכם רשימות קניות של מה אתם מעוניינים לרכוש, תכניסו לכם לסלי הקניות ותעקבו אחרי עליות המחיר וההנחות שנעשות עליהם! כבר הבנו ש-% ההנחה לעיתים זאת עבודה בעיניים – השורה התחתונה היא שורת התשלום, הסופית, זאת שתרד לכם בכרטיס האשראי!

3. אמזון פריים –  אם לא היה ברור עד עכשיו – מדובר ביומיים של מבצעים אגרסיביים במיוחד שמיועדים לחברי המועדון – מועדון ה-Prime.
זה קריטי וחשוב בעיקר באמזון אנגליה אבל גם באמזון ארה״ב – יש דילים ייעודים רק לחברי הפריים שלא תוכלו להיחשף אליהם או בכלל ליהנות מהם אם לא תהיו חברי פריים. תרשמו!
בעוד כחודש גם ככה אנחנו אמורים לחגוג את הסיילים של סוף השנה. עלויות הפריים שיחלו לאחר חודש ההטבה בחינם, יעלו לכם הרבה פחות מהחיסכון שהן מקנות לכם ובכל מקרה תוכלו לבטל בכל עת את המנוי לפריים.

4. תוסף keepa לכרום – תכירו.
כלי מדהים שעוזר לכם ללמוד על רמות המחירים של המוצר עליו אתם מסתכלים לאורך תקופה. לדעת איך התמחור שלו מתנהג על פני תקופה – האם מדובר במבצע רגיל או משהו שבאמת שווה לחטוף ובכלל – לאפשר לכם בשוטף לקבוע מחיר יעד שברגע שהמוצר מגיע אליו, תקבלו התראה ותוכלו לרכוש מבלי לפספס.

5. חברת שילוח – לא כל הטבה מצויינת שתמצאו תשלח לארץ. בדיוק בשביל זה יש לנו את החברים ב-IDGU. זה בול הזמן להיכנס לכתבה שהכנתי, להבין מה זה אומר כתובת אמריקאית, להכניס את הכתובת כבר מעכשיו לחשבון האמזון שלכם ולהקל את החיים שלכם ביום העמוד שמוצרים נגמרים בשניות בודדות. 

הנחת שילוח מיוחדת עבורנו מארה״ב – (בלי תוספת $5 או $10 מס קורונה כפי שנוהגות חברות שילוח אחרות)
עד 3 ק”ג – 25%
מעל 3 ק”ג – 35%

הנחת שילוח מיוחדת עבורנו מאנגליה –
עד 5 ק”ג – 15%
מעל 5 ק”ג – 20%

ההנחות של קהילת StayUp2date יתעדכנו בקופה עם הקופון  stayup
ההנחות תקפות עד 30.10.20

 

מוצרי חשמל מאירופה – אופנה ואלקטרוניקה מארה״ב

לא כל הנוצץ זהב – לא כל % הנחה הוא סייל מטורף!
הרבה חגיגות פריים קודמות לימדו שהמערכת המשוכללת והמורכבת של אמזון לא יודעת להתמודדת עם כמויות המידע העצומות שעוברות בה בקצב מסחרר – מה המשמעות עלינו?
בפשטות – כמו שבישראל יש 17% מע״מ, כך גם במדינות אחרות, כל מדינה ושווי המס הפנימי שלה.
בשגרה רגילה – ברכישה של צרכן ישראלי מאמזון אנגליה לדוגמה, המס האנגלי יורד והמערכת ״מעמיסה״ את המס של ישראל, אבל לא זה המצב בעיתות ״חירום״ של שיכרון חושים שכאלו.
ככה שאם אתה נתקלים במוצר בהנחה אבל ההנחה לא חוצה את רף ה-17% – ותרו, זה לא שווה את זה, אלא אם אתם ממש ממש רוצים את המוצר.

חשמל – סוגיה בפני עצמה כי אולי יש הרבה מוצרי חשמל שווים בארה״ב אבל איך נאמר, התקע שלנו והשקע שלהם לא חברים טובים. אנחנו עובדים במתחים שונים ולכן אין לרכוש מוצרי חשמל מארה״ב.

אז מה כן?
תמקדו את עצמכם למוצרי חשמל מאירופה וכל היתר מארה״ב.
זאת בגדול, ממש בגדול החלוקה.

לסיכום – מדריך על אמזון > להצטרף לטלגרם > הצטרפות למועדון פריים > חברת שילוח > מוצרי חשמל בשום פנים ואופן לא מארה״ב (המתח לא תואם!!!) 

שיהיה לנו בהצלחה ואני כאן לכל שאלה

כתיבת תגובה