fbpx
המומלצים שלי

כיריים אינדוקציה 90 ס״מ siemens iQ700 ex901kxw1e

כיריים אינדוקציה הן לא היו בגדר חלום תמידי שלי, ממש לא. להפך, הייתי במחנה הגז, אהבתי את הלהבה בגווני הצהוב כחול מתחת לסיר, סוג של לב פועם שממחיש לי כי כל המערכת עובדת והקסם תכף קורה. הייתי מוכנה לספוג את הלכלוך המצטבר והשתעבדתי לניקיון סביבו. השנים חלפו, המשפחה גדלה, כך גם הכמויות והתדירות ושורה תחתונה – גם הלכלוך. מה שלא גדל זה הזמן שלי, להפך הוא הלך והצטמצם לו אט אט.

 

אמ;לק

כיריים אינדוקציה 90 ס״מ מבית סימנס siemens ex901kxw1e
יבוא אישי עד הבית – רק 8,003 ₪

אין צורך להתבייש ולומר – הלכלוך לפעמים מצא את עצמו מחכה לי יותר זמן עד שהתפניתי אליו. לנהל שגרה בריאה זה לקיים סדרי עדיפויות. יותר היה דחוף להכין את האוכל, להאכיל את הילדות, המקלחות, ההרדמות, העבודה.. נו שגרה.

בשלב מסוים גם האסימון הזה נפל – כיריים אינדוקציה זה לא רק היופי והקלות של צחצוח הכיריים לאחר הבישולים… זה לא המטבח המתוקתק שכולם יכולים לקנא בסדר שלו. זה לחלוטין גם, אבל ממש לא רק. היתרונות של האינדוקציה הן בעוצמה ובקיצור זמני הבישול.
תמיד סיפרו לי את דוגמה הביצה הקשה. כולם מסביב היו אומרים לי שביצה קשה עם אינדוקציה לוקחת בדיוק 8 דק׳ כולל הרתחת המים ואני הייתי מוצאת את עצמי מחכה ומחכה ואז מחכה עוד קצת שהמים ירתחו. 
בהתחלה חשבתי לתומי שזה בגלל שהחלונות בבית פתוחים באופן תמידי ורוחות מערביות מפנקות אותנו בבריזה מושלמת, מה שמקשה על הלהבה הצבעונית שלי להפעיל את קסמיה, אבל לא. גם כשאטמתי וסגרתי את הבית, הפעלתי מזגן ועדיין הייתי מחכה מלא זמן לדברים הקטנים ביותר שגזלו לי מלא זמן.

גם כאן, קיבלתי החלטה והודעתי לבעלי שהגיע הזמן שייפרד מהלהבה כי היא פחות מתאימה לנו, כי אין לי זמן לחכות לקסם שלה יותר. כי כיריים אינדוקציה יחוללו קסמים מדהימים אחרים שאני מתה להכיר!

פרויקט קטן, ידי זהב ומצאתי עולם שכולו קסם

זה הצריך מסע שכנועים קטן. אני שמה בצד את העלויות שהן הכי אובייס, סיפור המעבר מגז לאינדוציה אצלי היה פשוט מורכב. דמיינו לעצמכם מטבח חדש ומעוצב, תנור 90 ס״מ עומד משולב כיריים גז ושיש שמקשט את שני צידי התנור. בקיצור – החלפה לכיריים אינדוקציה הייתה כרוכה במיני פרויקט.
למזלי התברכתי בבעל עם ידי זהב שלא מפחד מאתגרים והתוצאה היא וואו. לא פחות ולא יותר!

סוף סוף הן מותקנות ואני יכולה לשתף אתכם 

התקנה מורכבת של אינדוקציה מעל תנור משולב ועוד כל מיני… מזל שיש לי בעל זהב עם ידי זהב  אז מה אני יכולה לספר?
סימנס זה אמאל’ה… הכיריים האלו מטורפות, יפות, פונקציונליות…. עם טיימר לכל גוף חימום בנפרד (סה”כ 5), חיבור וניהול מרחוק באמצעות אפליקציה, פונקציה של keep warm שמנהל את הגוף חימום הספציפי כמו פלטת שבת ועוד ועוד…. שלמות שלמות שלמות!!!!
 
תמיד אומרים שזאת לא חוכמה לדעת בדיעבד, אז נכון, זאת לא חוכמה.
תלמדו מניסיון – ברגע שנגעת באינדוקציה אי אפשר לחזור אחורה. הכל יותר קל, יותר מהיר. עולם האפשרויות שנפתח בפניי – בישול בטיימר, הניקיון שנייה אחרי שהורדתי את הסיר מהכירה או אפילו תוך כדי הבישול, הבטיחות לילדות, אין חשש לדליקה… ואוי כמה שדברים רותחים אצלי מהר עכשיו. מי יחזיר לי את הדקות האבודות בניסיון להכין ביצה קשה?!

מפרט טכני

הטבה בלעדית לחברי קהילת Stayup2date דרך אתר BerlinBuy

‪‏€‬ 1,995.42

מחיר פרסום €1599.99
עלות שילוח €105.5
תוספת מע״מ 17%
סה״כ כולל מיסים עד הבית €1,995.42
כ-8,002.96 ₪ עד הבית | יבוא אישי

כתיבת תגובה