fbpx
מדריכים

טלגרם – מה זה ועכשיו גם יש לכם סיבה מצויינת להצטרפות!

אתם שומעים עליה בכל מקום ועדיין לא מבינים אותה לחלוטין. טלגרם – הדרך הכי בטוחה שלא תפספסו אף הטבה שלי. נתחיל מההתחלה – את השם טלגרם בטוח כבר שמעתם לא מעט פעמים בעבר ולא הבנתם על מה מדובר. אם אצטרך לנחש, כנראה שברוב הפעמים שמעתם את השם בקונוטציות שליליות בגלל מעטפת האנונימיות שאפליקציית המסרים הזאת מקנה, אבל זה ממש לא חייב להיות כך וזה גם ממש לא ככה במציאות.

כמו בכל אפליקציית מסרים מידיים, ממש כמו ווטסאפ, אתם בוחרים איזה תוכן לצרוך ולהיחשף אליו ולאילו ערוצים להצטרף, ממש כמו הערוץ שלי שמסכם את כל ההיילייטס של פעילות הקהילה במקום אחד עם ציר כרונולוגי שניתן לעקוב אחריו בצורה פשוטה וקלה מתי שתרצו.

זאת גם הסיבה אשר לשמה התכנסנו ויצרתי לכם את המדריך הזה

בקהילה בפייסבוק או בעמוד העסקי אני ואתם תלויים במנגנון של פייסבוק שבוחר לחשוף אתכם לתוכן על פי ויראליות, תחומי עניין שלכם ושל החברים שלכם ועוד כל מיני גורמים כאלו ואחרים אשר משתנים תכופות ונקבעים על ידי פייסבוק באופן שרירותי וכל זה למרות שאתם כבר חברים בקהילה או עוקבים של העמוד העסקי.

לא לי ולא לכם יש שליטה על מה תראו ומתי תראו את זה – אלא אם תזמו כניסות לקהילה באופן תכוף ושוטף באופן יומי ותשוטטו בין ההטבות. אז מה בכל זאת ניתן לעשות?

הצטרפו לערוץ שלי ולא תפספסו אף הטבה

בעולם שכל כולו הטבות, ימי סייל מיוחדים, דילים, ירידות מחיר שוות לתקופת זמן קצובה מראש ומלאים מוגבלים – אתם רוצים להישאר מעודכנים ולתפוס את ההנחות בזמן פלוס כל הטיפים השווים מהי הנחה אמיתית, לדעת לזהות אחת פיקטיבית ולקבל המלצות אותנטיות. מזה תורידו את כל ה״רעש״ מהפיד העמוס בפייסבוק שמסב את תשומת הלב ואשר גדוש בפרסומות וקיבלתם סיבה מצויינת ושווה במיוחד להצטרף לערוץ שלי!

אין יותר ״לא ראיתי״ או ״פספסתי ואפשר לחדש את ההטבה?״ – נגמרו התירוצים.
ברגע שתצטרפו – בהתאם לבחירתכם כמובן, תוכלו לקבל התראה ממני על התוכן שעולה בערוץ ובכך להישאר מעודכנים על הכל!

 

חיפוש, השתקת התראות וציר כרונולוגי

הערוץ עצמו בנוי לפי ציר זמנים כרונולוגי ולא כמו בקהילה בפייסבוק – ככה שנגמר הזמן של הבלאגן, הכל מאורגן בהתאם לתאריך העלייה ולא תהיו יותר בסיטואציה בה תיחשפו להטבה כמה ימים אחרי שהיא הסתיימה ו/או כשהיא כבר לא רלוונטית.
בנוסף, בערוץ תוכלו לבצע חיפוש לפי מילות מפתח על הטבות שעלו או על טיפים שהעליתי לצרכנות נבונה. בנוסף תוכלו לבחור אם תרצו לקבלו התראה או לא באמצעות כפתור ה-Mute שאותו תמצאו תחת ה-3 נקודות.

אחרי כל ההקדמה השווה הזאת למה כדאי לכם להצטרף – אתם רוצים לקבל עוד קצת מידע על טלגרם . . .

טלגרם היא אפליקציית מסרים מידיים שמקנה אנונימיות והיא הוקמה על ידי יזם רוסי אי שם בשנת 2013 ללא מטרות רווח. היתרון הבולט שלה על פני הווטסאפ היא היכולת להקים קבוצות עד 200,000 משתמשים וערוצים ללא הגבלה כלל של עוקבים, לכן גם אני בחרתי בה.

בנוסף, כל התוכן שנשלח מוצפן ומאובטח מקצה אל קצה ושמור בענן – לא תופס מקום במכשיר הנייד וניתן להיות מחוברים בו זמנית מכמה מכשירים. ניתן לנהל בה שיחות רגילות וגם שיחות סודיות של 2 משתמשים בלבד עם יכולת השמדה עצמית של השיחה על כל התוכן שלה, גם מהמכשיר המקבל, לאחר שחולף פרק הזמן הקצוב שהוגדר מראש.
עוד סיבה למה בחרתי דווקא בטלגרם, מלבד השמירה על הפרטיות שלכם בקבוצה כל כך גדולה של עוקבים, היא היכולת להעביר קבצים בגודל של 2GB לעומת 50MB בווטסאפ, משמעותי כשרוצים להעביר יכולות של מכשיר חשמלי, למשל, בסרטון קצר ולא בתיאור מילולי.

ואם במקרה אתם עדיין לא שם, להצטרפות לערוץ שלי בטלגרם לחצו כאן

כתיבת תגובה